39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

Wejście na nowy rynek

W
dzisiejszych czasach jednym z kluczy do stabilnego i zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw jest ciągłe rozszerzanie oferty i zdobywania nowych rynków. Wprowadzenie firmy na nowy rynek wymaga zadbania o każdy szczegół.
RR Consulting oferuje Państwu szeroki wachlarz usług doradczych w przypadku zainteresowania wejściem na rynek polski lub gruziński. Przeprowadzamy dogłębną analizę, której celem ma być ułatwienie Państwu podjęcia decyzji biznesowej. Analizy RR Consulting pozwolą ocenić pozycję Państwa firmy na rynku gruzińskim (mocne i słabe strony), jednocześnie wskazując potencjał i przewagi wobec konkurentów już operujących na rynku. 
Konsultanci RR Consulting pomogą określic, wdrożyć i rozwijac strategie dla Państwa przedsiębiorstwa w ustalonym horyzoncie czasowym.
Nasze działania zapewniają bezpieczeństwo i minimalizacje ryzyk przedsiębiorstw.
Podstawowym postulatem jakim kierujemy się w działaniach jest maksymalizacja zwrotu z realizowanej przez klienta inwestycji wedle założonych celów.
Doradzamy w zakresie wyboru formy prawnej działalności w Polsce oraz Gruzji. Świadczymy usługi dotyczące rejestracji Państwa firmy na miejscu, obsługi prawnej i księgowej, pośredniczymy w organizacji zasobów ludzkich w Polsce oraz Gruzji, a także zajmujemy się długookresową ogólną koordynacją działalności Państwa firmy.
Poprzez współpracę z nami, na pewno osiągną Państwo sukces.

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

RR Consulting prowadzi działalność w dwóch biurach w Tbilisi oraz we Wrocławiu.
Sprawdź więcej informacji klikając przycisk