39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

Zakupy i zamówienia

W

RR Consulting doskonale wiemy, że każda firma nie ustaje w poszukiwaniu nowych rynków zbytu oraz źródeł przewagi konkurencyjnej. Wraz z naszym zespołem pomożemy Państwu zoptymalizować działalność w zakresie zakupów i zamówień. Wynikiem naszych działań będzie podniesienie współczynnika efektywności działania firmy na wybranym przez Państwa rynku (Polska, Gruzja oraz państwa sąsiadujące).

Zakres świadczonych przez nas usług jest zawsze dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta.

Przeprowadzamy badanie rynkowe w celu ustalenia, czy klient będzie mieć możliwość znalezienia dla siebie alternatywnego źródła dostaw w Gruzji i w Polsce. Sprawdzamy czy dany kraj i firmy w nim funkcjonujące oferuje takie możliwości? Ta usługa dostarcza przegląd branży, która interesuje klienta, przedstawia informacje o potencjalnych partnerach, konkurentach, ich cenach, a także oferuje ocenę szans na osiągnięcie celów zdefiniowanych przez klienta. Raport z badania zawiera rekomendacje dotyczące strategii, jaką klient powinien przyjąć w Gruzji lub w Polsce.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu i obecności w Gruzji i w Polsce, wspieramy naszych klientów w ustaleniu najlepszego kandydata na partnera do celów sourcingu. Jesteśmy w stanie pomóc w znalezieniu producenta OEM, a także ODM. Nasza usługa obejmuje wybór i zaprezentowanie optymalnego partnera, pomoc w negocjacjach i inne działania ułatwiające klientowi osiągnięcie korzyści ze współpracy.
Nasi klienci często nie są pewni, czy stosowany przez nich proces kwalifikacji dostawców jest optymalny i czy jego zmiana nie mogłaby przynieść lepszych efektów. Wykorzystując cały czas te same kryteria doboru partnerów biznesowych, można stracić wiele możliwości sourcingu. Nasi konsultanci pomagają w usprawnieniu procesu kwalifikacji dostawców. Działają i podpowiadają tak, aby zwiększyć skuteczność sourcingu w środowisku biznesowym Gruzji i Polski.
Dostawcy w Gruzji i regionie nie mają doświadczenia w kontaktach z partnerami z innych krajów, w tym z działami zakupowymi międzynarodowych spółek. Często nie znają języków obcych, nie znają kulturowych różnic prowadzenia biznesu, a także może im brakować odpowiedniej zdolności finansowej bądź gotowości do wysyłania od razu dużych dostaw na preferencyjnych warunkach handlowych. Może to m.in. przysporzyć trudności w procesie negocjacji. Sukces rozmów wymaga również zrozumienia zawiłości różnic kulturowych. Nasi konsultanci doskonale wiedzą, jak funkcjonuje biznes w Gruzji. Służą swoim doświadczeniem i pomocą podczas spotkań i negocjacji.

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

RR Consulting prowadzi działalność w dwóch biurach w Tibilisi oraz we Wrocławiu.
Sprawdź więcej informacji klikając przycisk