39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

Przetargi, fundusze unijne oraz zachęty inwestycyjne

K

onsultanci RR Consulting dokonują audytu i opracywuja katalog ofert przetargów oraz zamówień publicznych. Dla naszych klientów przygotowujemy zapytania, aplikacje i dokumenty przetargowe zgodnie z kryteriami obowiązującymi zarówno w Gruzji jak i w Polsce. Wieloletnia współpraca z renomowanymi polskimi i gruzińskimi kancelariami prawnymi pozwala na zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług.

S

pecjalizujemy się również w pozyskiwaniu dla naszych klientów dotacji i funduszy ze strony unii europejskiej jak i rządu gruzińskiego (wnioski i aplikacje o dotacje). Istnieje wiele obszarów, dla których RR Consulting jest w stanie pozyskać zachęty inwestycyjne. Po zapoznaniu się z wymaganiami i celami klienta przedstawiamy najbardziej korzystny model realizacji projektu, zakładający uelastycznienie struktury finansowej poprzez udogodnienia i programy dla inwestorów zagranicznych.

P

racownicy RR Consulting współpracują z podmiotami wyspecjalizowanymi w wyszukiwaniu nieruchomości i gruntów pod inwestycje dla naszych klientów. Dokonujemy wyceny nieruchomości oraz oceny due diligenece. Badamy stan prawny nieruchomości pod względem wad prawnych oraz innych możliwych obciążeń.Wspieramy naszych klientów również przy zawieraniu transakcji, dokonujemy kompleksowej weryfikacji wszystkich niezbędnych dokumentów.

Współpracujemy również z renomowanymi polskimi i gruzińskimi kancelariami prawnymi, co pozwala na kompleksową obsługę prawną. Przygotowywujemy i doradzamy na każdym etapie postępowania, aż do finalizacji transakcji.

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

RR Consulting prowadzi działalność w dwóch biurach w Tbilisi oraz we Wrocławiu.
Sprawdź więcej informacji klikając przycisk