39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

O NAS

  • RR Consulting
  • WYSOKA JAKOŚĆ OBSŁUGI
  • FILOZOFIA I WARTOŚCI
  • PROFESJONALIZM
  • ZESPÓŁ
  • BEZPIECZEŃSTWO
R&R Consulting
Firma z siedzibą w Tbilisi
Specjalizujemy się w usługach doradczych
N

Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom wzorcowej obsługi, najwyższej jakości usług, profesjonalizmu, terminowej dostawy oraz doskonałej komunikacji

asz główny cel to kompleksowe doradztwo i wsparcie biznesowe dla polskich firm, które pragną rozwinąć swoją działalność w Gruzji, bądź dla firm gruzińskich, które chcą zaistnieć w Polsce i Unii Europejskiej.  Wyszukujemy klientów, partnerów, czy inwestorów.  Nasza długoletnia obecność w Gruzji pozwoliła nam zbudować pozytywne relacje biznesowe oparte na zaufaniu, doświadczeniu i przyjaźni. Wspołpracujemy z wieloma firmami, instytucjami publicznymi, jak i organizacjami pozarządowymi.

Promujemy również polskie przedsiębiorstwa w Gruzji, m.in. poprzez organizacje misji gospodarczych, konferencji i eventów. Bardzo zależy nam na budowaniu pozytywnego brandingu polskich produktów.

Nasz zespół to doświadczeni pracownicy w zakresie handlu międzynarodowego, obsługi prawnej i zarządzania projektami.

Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom wzorcowej obsługi, najwyższej jakości usług, profesjonalizmu, terminowej dostawy oraz doskonałej komunikacji

Zawsze odpowiadamy na kontakt ze strony naszych klientów w ciągu 24 godzin (w dni robocze)

Zapewniamy naszym klientom doskonałą komunikację zarówno przed rozpoczęciem współpracy, w trakcie tworzenia projektu, jak też na etapie realizacji usługi. Z naszymi klientami jesteśmy w stałym kontakcie i regularnie raportujemy o stanie prac

Dokładamy starań, by zawsze osiągać zakładane efekty oraz tworzyć wartość dodaną dla klientów. Jeśli czegoś nie wiemy, znajdujemy rozwiązanie

Szanujemy wszelkie przekazywane nam przez partnerów biznesowych informacje poufne – zarówno komercyjne, biznesowe, jak i prywatne

Naszym priorytetem jest dostarczanie klientom usług najwyższej jakości. Zadania realizujemy zgodnie z najwyższymi standardami profesjonalnymi, by nasi klienci byli pewni, że nasze usługi spełnią ich oczekiwania

Wciąż doskonalimy nasze metodologie, narzędzia i usługi. Ustawiczny rozwój gwarantuje wysoki standard naszych usług

Nasza filozofia ukierunkowana jest na:
Jak rozumiemy profesjonalizm w RR Consulting ?
Bezpieczeństwo klienta oraz jego inwestycji.
Profesjonalizm na rzecz świadczonych usług.
Gruntowną wiedzę i doświadczenie pracowników i partnerów firmy.
Doskonałą znajomość kultury biznesowej i klimatu inwestycyjnego w Gruzji oraz państwach, w których działanie podejmuje firma.
Wykorzystanie nowoczesnych platform informacyjnych i technologicznych usprawniających pracę i wpływających na jakość obsługi klienta.
Jak rozumiemy profesjonalizm w RR Consulting ?
1

Zajmujemy się tym, na czym się znamy i co robimy dobrze.

2

W naszych działaniach proponujemy rozwiązania najlepsze dla naszych klientów i partnerów. Nasze działania stoją zawsze w zgodzie z interesami osobistymi bądź biznesowymi klienta.

3

Kieruje nami zasada bezwzględnej lojalności. Dyskrecja oraz komfort współpracy związany z partnerskim dialogiem przekłada się na zaufanie klientów.

4

Powierzone nam zadania realizujemy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

5

Stale informujemy i raportujemy klientom o postępach w sprawie.

W

ysoka, jakość świadczonych przez nasz zespół usług zapewniana jest dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników w zakresie handlu międzynarodowego, obsługi prawnej i zarządzania projektami.

Szczególnie dumni jesteśmy z faktu, iż nasi klienci wysoko oceniają skuteczność, elastyczność, zaangażowanie, a w konsekwencji profesjonalizm naszego zespołu pozwalający budować długotrwałe relacje.

Z

apewnienie bezpieczeństwa obsługi jest jednym z podstawowych warunków, jakim należy sprostać, aby pozyskać zaufanie klienta. Elementem bezpośrednio wpływającym na bezpieczeństwo jest sposób przetwarzania danych i informacji pozyskanych od klienta. W przypadku RR Consulting postulat ten realizowany jest dzięki wewnętrznemu systemowi obiegu informacji CIS. Pozwala on na koordynowanie i obsługę wielu zleconych spraw przy jednoczesnym zabezpieczeniu informacji przed osobami nieuprawnionymi. 

Ze względu na konieczność obsługi spraw często poza główną siedzibą firmy stworzyliśmy system „mobilnych biur” umożliwiających naszym pracownikom dostęp do bazy danych, programów wiedzy z poziomu przeglądarki WWW w każdym miejscu w Polsce czy za granicą. RR Consulting korzysta z nowoczesnych systemów ochrony antywirusowej i oprogramowania zabezpieczającego.

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

RR Consulting prowadzi działalność w dwóch biurach w Tbilisi oraz we Wrocławiu.
Sprawdź więcej informacji klikając przycisk