39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

Branże

R

R Consulting podejmuje się realizacji projektów konsultingowych w wielu branżach w Europie Środkowo- i Południowo-Wschodniej, WNP a także na rynkach zachodnioeuropejskich. Oferujemy niepowtarzalne połączenie doświadczenia i dogłębnego zrozumienia specyfiki rynku. Specjalizujemy się przede wszystkim w następujących sektorach gospodarki.

Rynek sektora budowlanego i inwestycji infrastrukturalnych to jeden z najprężniej rozwijających się sektorów gospodarki w Gruzji i Polsce.
RR Consulting wspiera klientów będących firmami budowlanymi, producentami materiałów budowlanych, izolacyjnych, systemów ogrzewania, deweloperów jak i dystrybutorów branż budowlanych.
Do usług świadczonych przez zespół RR Consulting należą w szczególnośći : analiza konkurencji, poszukiwanie dystrybutorów i partnerów handlowych, badania due diligence, organizacja misji gospodarczych, pomoc w ekspansji geograficznej firmy.
uslugi RR Consulting dedykowane dla podmiotów operujących na rynku budowlanym :
Aby móc skutecznie rozwijać biznes na rynku lokalnym lub międzynarodowym niezbędnym jest przeprowadzenie szeregu badań oraz analiz celem dobrania odpowiedniej strategii. Działania pozyskujące wiedzę o nowym rynku, przegląd krajobrazu konkurencyjnego lub rozbudowę kanałów dystrybucji to zaledwie kilka typów projektów doradczych prowadzonych przez nas na rynku handlu detalicznego i dóbr szybko zbywalnych (FMCG) w Gruzji oraz Polsce.
Usługi RR Consulting dedykowane dla podmiotów operujących na rynku handlu tetalicznego oraz FMCG:
Projekty konsultingowe realizowane przez RR Consulting mają na celu :
* Optymalizację lub budowę kanału dystrybucji
* Analizę potencjału gospodarczego wybranych sektorów produktów medycznych i farmaceutycznych
* Ocenę systemu refundacji produktów i usług (medycznych i farmaceutycznych)
Aby zapewnić najwyższą jakość naszym klientom współpracujemy z konsultantami medycznymi, lekarzami, farmaceutami, dyrektorami szpitali, właścicielami podmiotów świadczących usługi medyczne i firmami sprzedajacymi farmaceutyki.
Usługi RR Consulting dedykowane dla podmiotów operujących na rynku medycznym i farmaceutycznym:
Wejście na nowe rynki, rozbudowa kanałów dystrybucji, ocena potencjału dalszej penetracji rynku i przegląd krajobrazu konkurencyjnego to jedynie kilka przykładowych typów projektów realizowanych przez nas w sektorze produkcji przemysłowej.
Uslugi RR Consulting dedykowane dla podmiotów operujących na rynku produkcji przemysłowej :
W swoim portfolio posiadamy liczne projekty konsultingowe realizowane dla klientów z różnych branż, w tym finansów i ubezpieczeń, informatyki i telekomunikacji, dóbr luksusowych i konsumpcyjnych, turystyki, lotnictwa, przemysłu motoryzacyjnego i chemicznego. Nasze projekty doradcze za każdym razem indywidualnie dopasowujemy według potrzeb klienta.
Usługi RR Consulting dedykowane dla podmiotów operujących na rynku pozostałych branż :

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

RR Consulting prowadzi działalność w dwóch biurach w Tbilisi oraz we Wrocławiu.
Sprawdź więcej informacji klikając przycisk