39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

Wizyta RR Consulting w Ambasadzie Azerbejdżanu 11 stycznia 2017 r

Dnia 11 stycznia 2017 r. złożyliśmy wizytę Ambasadzie Azerbejdżanu w Polsce. Podczas spotkania przebiegającego w miłej i rzeczowej atmosferze zaprezentowaliśmy działalność i wizję współpracy RR Consulting i RR Trade. Ważnym punktem dyskusji była wymiana informacji z zakresu przygotowywania naszej firmy do ekspansji na rynek Azerski i otworzenia przedstawicielstwa w Baku.

Otrzymaliśmy informację, że nasza oferta zostanie przekazana do Baku i zapewnienie o chęci stałej współpracy ze strony personelu Ambasady celem rozwoju działalności gospodarczej między Azerbejdżanem i Polską oraz Unią Europejską.

Ważnym rezultatem spotkania jest informacja, iż oferta  RR Consulting będzie przekazywana zainteresowanym podmiotom, a firmy Azerskie, które szukają partnerów w Polsce lub w Europie będą informowane o naszej działalności przez Wydział Ekonomiczny Ambasady.

Ciekawą częścią spotkania była prezentacja oferty Azerskiej transkontynentalnej firmy transportowej ADY Express, która już teraz może świadczyć nam usługi w dostawie towarów do Gruzji oraz państw regionu.

Na zakończenie spotkania wymieniliśmy się informacjami o pięknym kraju, jakim jest Republika Azerbejdżanu, który mieliśmy przyjemność już wielokrotnie odwiedzić i który rozszerza swoją ofertę nie tylko biznesową, ale także turystyczną i kulturalną.

Panorama Baku – źródło Ambasada Republiki Azerbejdżanu w Polsce

January 19, 2017

Leave a reply