39 Tskneti Highway Street, Tbilisi, Georgia
+995 557 227 966, +48 696 070 470

RR Consulting w Tbilisi

 

Na początku marca polska część zespołu RR Consutling z Wrocławia przyjechała z wizytą roboczo – biznesową do Tbilisi. Przeprowadzono wiele spotkań, które potwierdziły fundament przyszłej współpracy. Nawiązano relacje z władzami samorządowymi. Przedstawiono między innymi projekt inwestycji w zakresie ulepszenia standardów środowiskowych w Tbilisi, do którego prezydent Tbilsii Davit Narmania odniósł się bardzo pozytywnie.

Ustanowiono podstawę do dalszego dthumb_IMG_2828_1024ziałania w zakresie inwestycji i handlu z kooperatywami rolnymi, a także indywidualnymi rolnikami.

Konsultanci RR Consulting odbyli szereg spotkań z przedstawicielami i dystrybutorami sektora FMCG, a także branży budowlanej. Bardzo duże zainteresowanie firm polskich rynkiem gruzińskim, a także bogata i wysokiej jakości oferta polskich produktów, to czynniki, które przyczyniły się do pierwszych sukcesów firmy RR Consulting w Gruzji.justice

Warto podkreślić, że działania RRConsulting są wspierane przez Ambasadę Rzeczypospolitej Polskiej w Tbilisi, której zaangażowanie jest bardzo cenne dla budowy wizerunku firmy jako rzetelnego partnera.

Konsultanci RRConsulting są obecni każdego dnia zarówno w Gruzji, jak i w Polsce. Kontakt z nimi możliwy jest przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Zapraszamy do współpracy!

Zespół RRConsulting

Related Posts

Leave a reply